Cena:6.49PLN
Ilość: szt.
Producent:
NEOMEDIS
Udostępnij:

TYMIANEK z podbiałem + zioła Tabletki do ssania bez cukru

Wskazania:

Łagodzenie infekcji gardła, jamy ustnej i strun głosowych oraz pomocniczo w gaszlu suchym i mokrym. Przeznaczony do stosowania od 12 roku życia.

Właściwości:

Suplement diety zawiera połączenie wyciągu z tymianku, podbiału oraz specjalnie skomponowanej mieszanki ziół. Ekstrakty z tymianku oraz podbiału ułatwiają odkrztuszanie, polecone są wspomagająco przy podrażnieniu gardła, krtani i strun głosowych. Tymianek ma działanie antybakteryjne i antyseptyczne, dlatego skutecznie łagodzi infekcje gardła i jamy ustnej. Działa także wykrztuśnie i rozkurczowo, z tego powodu stosuje się go w leczeniu kaszlu suchego i mokrego. Podbiał w swoich liściach zawiera olejek eteryczny, gorycze, garbniki, inulinę, cholinę i kwas galusowy.  Działają one osłaniająco, łagodząco, wykrztuśnie, przeciwkaszlowo i przeciwskurczowo. Ekstrakt z liści stosuje się w stanach zapalnych górnych dróg oddechowych, bólu gardła, utrudnionym przełykaniu i odkrztuszaniu.

Stosowanie:

Osoby powyżej 12 roku życia do 4 pastylek dziennie. Pastylkę należy ssać powoli. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji.

Kupujący ten produkt kupili także:

Web Statistics