Omega 3-6-9 z ryb, siemienia lnianego i ogórecznika  60 kaps.  (Solgar)
Cena:122.00PLN
Ilość: szt.
Producent:
Solgar Vitamin & Herb
Udostępnij:

BEZPŁATNA DOSTAWA Pocztą Polską !! w przypadku zakupu produktów Solgar na kwotę równą bądź większą niż 100 zł

OMEGA 3-6-9 z ryb, siemienia lnianego i ogórecznika.

Firma Solgar z dumą wprowadziła na rynek kapsułki kwasów tłuszczowych Omega 3-6-9, które zawierają oleje z ryb, siemienia lnianego i ogórecznika. Stanowią one kompleksowy zestaw kwasów tłuszczowych w produkcie. NKT takie jak te występujące w oleju rybim, lnianym i z ogórecznika są potrzebne do wielu funkcji fizjologicznych, w tym również do wytwarzania impulsów elektrycznych, które stymulują serce, transportu cholesterolu, wzmocnieniu układu immunologicznego, dostarczanie mózgowi i układowi nerwowemu składników strukturalnych, kontrolowania równowagi hormonalnej i zapewnienia odpowiedniej integralności błon komórkowych. Jest on idealny dla osób pragnących wzbogacić dietę o zdrowe tłuszcze przy pomocy suplementy kwasów tłuszczowych wysokiej jakości.

Odpowiedni dla wegetarian, nie zawiera soli, cukru i skrobi.

 

Szklana buteleczka zawiera: 60 kapsułek.

 

Sposób użycia: Osoby dorosłe trzy (3) kapsułki dziennie, najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

 

Skład:

Trzy (3) kapsułki zawierają:

Olej rybi (z sardeli i sardynek) - 1300 mg

Olej z siemienia lnianego - 1300 mg

Olej z ogórecznika - 1300 mg

 

Zawierają:

Kwasy tłuszczowe Omega 3:

kwas alfa linolenowy – 645 mg

kwas eikozapentaenowy (EPA) – 435 mg

kwas dokozaheksaenowy (DHA) – 300 mg

 

Kwasy tłuszczowe Omega 6:

Kwas linolowy – 615 mg

Kwas gamma linolenowy – 285 mg

 

Kwasy tłuszczowe Omega 9:

Kwas oleinowy – 300 mg

Otoczka kapsułki (żelatyna, glicerol)

 

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

 

Wszystkie produkty firmy Solgar są hipoalergiczne. Dlatego nie zawierają cukru, soli, skrobi, kukurydzy, oraz żadnych sztucznych środków konserwujących, zapachowych lub barwiących. Używamy wyłącznie szklanych opakowań, co gwarantuje maksymalną świeżość i aktywność wszystkich składników.

 

Web Statistics