Cena:69.00PLN
Ilość: szt.
Producent:
Solgar Vitamin & Herb
Udostępnij:

BEZPŁATNA DOSTAWA Pocztą Polską !! w przypadku zakupu produktów Solgar na kwotę równą bądź większą niż 100 zł

Preparat zawiera w jednej kapsułce sproszkowane nieprzetworzone owoce głogu oraz standaryzowany sproszkowany wyciąg z liści i kwiatów głogu o stałej gwarantowanej ilości witeksyny. Witeksyna jest najaktywniejszym fizjologicznie flawonoidem zawartym w głogu. Właśnie jej i innym synergistycznie działającym związkom zawartym w liściach, kwiatach i owocach zawdzięczamy tak zbawienny wpływ głogu na serce i układ krążenia. Opracowana przez Solgar receptura tego preparatu gwarantuje i zapewnia pełną siłę działania głogu występującego w naturze.

Choć w tej chwili nie ma zbyt wielu ciekawych publikacji książkowych dotyczących głogu, to informacji o niem warto poszukać w różnych poradnikach. Phyllis Balch w „Prescription for Nutritional Healing" pisze na przykład, iż głóg jest pożyteczny w przypadkach anemii, zaburzeń układu sercowo-naczyniowego, podwyższonego poziomu cholesterolu i obniżonej odporności. Może być także pomocny w leczeniu zwyrodnieniowych chorób serca, osłabienia serca wywołanego osłabiającymi lub zakaźnymi chorobami, miażdżycą i wysokim ciśnieniem krwi. Głóg może również być stosowany w leczeniu osłabionych lub uszkodzonych wiązadeł i ścięgien.

Pomimo, iż głóg może mieć korzystne działanie dla wielu osób, nie powinien być stosowany przy jednoczesnym zażywaniu leków na choroby serca. Zioła zawierają składniki aktywne, które u niektórych osób mogą wywołać niepożądane skutki uboczne. Przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem.

Sposób użycia

  • Dawkowanie 1 do 3 kapsułek dziennie
  • Opakowanie 60 kapsułek
  • Kuracja 20 do 60 dni

Jedna (1) kapsułka zawiera:

  • Sproszkowane nieprzetworzone owoce głogu (Crataegus oxyacantha) 250 mg
  • Standaryzowany sproszkowany wyciąg z liści/kwiatów głogu (Crataegus spp.) 150 mg (3 mg [2%] witeksyny)

Naturalne substancje pomocnicze

  • Otoczka kapsułki roślinnej:hydroksypropylometyloceluloza
  • Substancje wypełniające:maltodekstryna, celuloza mikrokrystaliczna
  • Substancja przeciwzbrylające: roślinny stearynian magnezu
  • Przeciwutleniacz: sproszkowana mieszanina kwasu L-askorbinowego i beta-karotenu

Informacja alergiczna

Produkt nie zawiera:

drożdży, pszenicy, glutenu, soi, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.

 

Web Statistics