Błonnik z Łusek Babki Płesznik 500 mg  200 kaps.  (Solgar)
Cena:88.00PLN
Ilość: szt.
Producent:
Solgar Vitamin & Herb
Udostępnij:

BEZPŁATNA DOSTAWA Pocztą Polską !! w przypadku zakupu produktów Solgar na kwotę równą bądź większą niż 100 zł

Błonnik z Łusek Babki Płesznik 500 mg

Babka płesznik to pospolita roślina, z której nasion otrzymuje się duże ilości błonnika dietetycznego - głównie rozpuszczalnego. Błonnik ten rozpuszcza się w wodzie i pęcznieje przyjmując postać żelu w okrężnicy, gdzie reguluje przepływ zbędnych produktów przemiany materii. Odpowiedni dla wegetarian, nie zawiera soli, cukru i skrobi.

Szklana buteleczka zawiera: 200 kapsułek.

Skład:
Jedna kapsułka zawiera:

  • Sproszkowany Błonnik z Łusek Babki Płesznik - 500 mg
  • Otoczka kapsułki roślinnej (hydroksypropylometyloceluloza)
  • Substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu

Sposób użycia:
Osoby dorosłe dwie kapsułki dziennie, każdorazowo popijając szklanką płynu, lub stosować według wskazań lekarza. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Zastosowanie:

Łagodzi zaparcia: zaparcia można traktować jako oznakę obecności toksyn w organizmie. Zbędne produkty przemiany materii, które nie są regularnie usuwane z organizmu, sprawiają, że toksyny są ponownie wchłaniane do krwiobiegu i krążą po całym organizmie. Zdrowe i regularne wypróżnienia są niezwykle ważne dla wewnętrznego oczyszczania się organizmu.

Usuwa toksyny z okrężnicy: żółć zbiera toksyny, stare hormony, ksenobiotyki (substancje obce) i wiąże je z błonnikiem w okrężnicy, aby zamiast ponownego wchłonięcia do krwiobiegu mogły zostać wydalone.

Reguluje czas przejścia stolca przez okrężnice: w badaniach stwierdzono, że błonnik z łusek babki płesznik zmniejsza czas przejścia stolca przez okrężnicę.

Łagodniejszy od wielu innych źródeł błonnika: łuski babki płesznik zawierają delikatny i skuteczny błonnik oraz są łagodniejsze dla układu jelitowego od nierozpuszczalnych błonników (np. od otrębów pszennych).

Nie uzależnia: błonnik z łusek babki płesznik może być stosowany w ramach programu usuwania zaparć i oczyszczania organizmu bez ryzyka uzależnienia się od niego.

Inne korzyści:

Oprócz wpływu na zdrowie układu trawiennego, potwierdzono zdolność łusek babki płesznik do obniżania poziomu cholesterolu i w związku z tym mogą być przydatne w zmniejszaniu ryzyka chorób układu krążenia. Mogą także wspomagać regulowanie poziomu cukru we krwi. że względu na fakt, że błonnik pęcznieje w kontakcie z wodą, w celu zmniejszenia apetytu wiele osób przyjmuje go popijając dużą ilością wody na krótko przed posiłkiem.

Wszystkie produkty firmy Solgar są hipoalergiczne. Dlatego nie zawierają cukru, soli, skrobi, kukurydzy, oraz żadnych sztucznych środków konserwujących, zapachowych lub barwiących. Używamy wyłącznie szklanych opakowań, co gwarantuje maksymalną świeżość i aktywność wszystkich składników.

Kupujący ten produkt kupili także:

Web Statistics